Плюси та мінуси пружинного матраца

Comments · 80 Views

Нижче розглянемо позитивні сторони і мінуси моделей з незалежним пружинним блоком, оскільки каркаси із залежними пружинами вже застаріли і використовуються

Сучасні виробники випускають матраци у двох типах: безпружинні та пружинні.

Останні діляться на дві великі категорії:

  • Із залежним блоком пружин. Специфіка конструкції полягає в з'єднанні кожної пружини одна з одною. Такий товар розглядають як морально застарілий варіант. Зараз він уже не користується таким попитом як раніше. Спальне приладдя із залежним пружинним блоком належить до бюджетного цінового сегмента. Для них характерний недовгий період експлуатації через утворення деформацій.
  • З незалежним блоком пружин. Близькі пружини ніяк не пов'язані між собою. Якість таких моделей вимірюють числом пружин на один квадратний метр. Середній варіант - 256, оптимальний - 512.

Особливості матраців із пружинами

Нижче розглянемо позитивні сторони і мінуси моделей з незалежним пружинним блоком, оскільки каркаси із залежними пружинами вже застаріли і використовуються рідко.

Перевагами пружинних матраців з каталогу https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/pruzhinnye/ можна назвати:

  • Ортопедичний ефект. Моделі в точності повторюють вигини тіла сплячої людини, що позитивно впливає на розслаблення м'язів під час сну. Приплив крові до внутрішніх органів не блокується.
  • Застосування в терапевтичних цілях.
  • Підвищений комфорт. Ізольовані одна від одної пружинки не взаємодіють між собою. Тому спляча людина не потурбує сусіда характерним скрипом. Виріб не передає руху. Це означає, що якщо одна людина встає, лягає або перевертається, друга не відчує неприємних коливань.
  • Стійкість до навантажень. Вага сплячої людини рівномірно розподіляється по численних пружинках всередині матраца.
  • Універсальність. Моделі з незалежним блоком пружин підходять подружнім парам, які відрізняються за вагою.
  • Період експлуатації в середньому сягає десяти років.
  • Різні області жорсткості, розміщені по площі спального аксесуара, відповідають ділянкам людського тіла. М'яка зона в області попереку, а жорстка - в районі плечового пояса.

Основний недолік таких моделей - висока вартість. Також під час їхньої експлуатації користувач повинен дотримуватися деяких правил. На матраці з незалежним пружинним блоком не можна стрибати. Виріб не повинен піддаватися інтенсивним фізичним навантаженням.

Для дітей таке спальне приладдя не підійде, оскільки може негативно вплинути на розвиток опорно-рухового апарату. До того ж діти активні, і можуть стрибати на ліжку. Пружинні моделі підходять дорослим людям, маса тіла яких не перевищує 120 кг. Вибирати спальні аксесуари потрібно з урахуванням віку та індивідуальних особливостей людини.

Купити пружинні матраци в Києві можна на сайті matrasin.kiev.ua нашої компанії "Матрасін". Кожна модель відрізняється чудовими властивостями і бездоганним зовнішнім виглядом. Пропонуємо продукцію вищої якості, виготовлену з надійних матеріалів.

Comments